Ресурси вільного доступу

 E-LIS

Найбільший міжнародний відкритий електронний архів з бібліотекознавства та інформаційних наук.

EZB

Elektronische Zeitschriftenbibliothek – реферативно-повнотекстова база даних електронних журналів при бібліотеці університету Регенсбурга з різних галузей знань.

Getty Publications Virtual Library

Видання з мистецтва, історії, археології, архітектури і гуманітарних наук. Книги доступні для читання онлайн та для завантаження у PDF-форматі.

CiteSeerX

Пошукова система та цифрова бібліотека наукової літератури в галузі комп’ютерних наук та інформатики. Містить наукометричний апарат для аналізу цитування (Autonomous Citation Indexing - ACI).

Electronic Journals Library

Колекція електронних академічних журналів. Нараховує понад 64 тис. назв, з них у безкоштовному доступі – 29 тис.

Google Scholar

Повнотекстовий пошук наукової літератури (рецензовані статті, дисертації, книги, реферати, звіти тощо) у різних галузях знань

 

"Известия вузов.
Радиоэлектроника".
http://radio.kpi.ua/issue/view/2017

 


Бібліографічні менеджери

Vak.in.ua - портал присвячений полегшенню процедури оформлення наукових джерел відповідно до вимог Вищої атестаційної комісії (ВАК) України та проходження нормоконтролю при написанні  публікацій, курсових, дипломних, дисертацій та інших наукових робіт. Vak.in.ua допомагає швидко та легко оформити "Список використаних джерел".

Визначення індексів УДК, ББК, авторських знаків

Допомога у визначенні індексів Універсальної Десяткової Класифікації (УДК) надається науковцям, співробітникам, викладачам, аспірантам та студентам Української академії друкарства.

Правила оформлення списку літератури

Правила оформлення бібліографічних списків

Складання списку використаної літератури є важливим обов’язковим елементом наукової роботи. Він певною мірою є вираженням наукової етики та культури наукової праці.