Квалілогія книги

"Квалілогія книги" - науковий журнал. Мова видання - українська. З 2006 р. збірник почав виходити два рази на рік. Журнал публікує наукові статті присвячені проблемам видавничо-поліграфічного комплексу та книгорозповсюдження. Основна тематика збірника : системний аналіз технологічних процесів у поліграфії, технологія електронних видань, технологія устаткування поліграфічного виробництва, поліграфічні матеріали, сучасні технології оздоблення друкованої продукції.

Детальніше...


Комп'ютерні технології друкарства

«Комп’ютерні технології друкарства»  Мова видання — українська, російська, польська, англійська. З 2006 р. збірник почав виходити два рази на рік. Матеріали, подані для опублікування в науково-технічному збірнику, групуються за розділами:
— системи: моделі, аналіз, синтез;
— алгоритми: моделі, аналіз, оптимізація, моделі і моделювання, верифікація, алгоритмічні мови, програмування, системне та прикладне про-грамне забезпечення;
— сигнали: моделі, зображення, опрацювання;

Детальніше...

Поліграфія і видавнича справа

 «Поліграфія і видавнича справа» — науковий журнал. Мова видання – українська. З 2006 р. збірник почав виходити два рази на рік. Журнал  публікує наукові статті присвячені проблемам видавничо-поліграфічного комплексу та книгорозповсюдження. Основна тематика збірника : економіка,  машинобудування, матеріалознавство та технологія поліграфічного виробництва, видавнича справа та книгорозповсюдження. 

Детальніше...

 

Наукові записки

«Наукові записки» — науковий журнал. Мова видання — українська.
З 2006 р. збірник почав виходити два рази на рік. Журнал публікує наукові статті присвячені проблемам видавничо-поліграфічного комплексу та книгорозповсюдження.
Детальніше...